Náš príbeh

 
 

Na začiatku bol sen jednej osoby, vytvárať harmóniu tela a duše, skrz hmotné prvky módy a bývania, ktorá je podmienkou pre spokojné žitie.


"Som Janka, prvá dáma celého konceptu AnnaeS."

Mojou hlavnou myšlienkou pri vzniku, bolo oprieť sa o hodnoty našich predkov. Spojiť svoje hobby vo vytváraní príjemného prostredia v interiéri aj exteriéri s prácou, v ktorej sa môžem realizovať. Život ma viedol rôznymi smermi a cestami, ale každá ma vždy vrátila k rovnakému cieľu, k obchodu.

Koncept obchodu vznikal postupne a v rôznych fázach sa rôzne menil až nadobudol finálnu podobu, v ktorej aktuálne je.

Obchod na Mierovom námestí v Trenčíne funguje od roku 2012 a o tri roky neskôr sa rozšíril o ďalšiu prevádzku v inej časti mesta.

Prečo AnnaeS?  Meno Anna má v našej rodine tradíciu na zároveň to bolo meno mamy zakladateľky a majiteľky obchodu. S je iniciála  priezviska.

"Som úzko spätá s týmto menom a pripravená posúvať všetko, čo je hodnotné a dobré, do budúcnosti vo všetkých oblastiach života."

A tak sa sen stal skutočnosťou. Ideme s dobou, ktorá do celej spoločnosti prináša rôzne zmeny a udalosti a hoci nie vždy je ľahké ich ustáť, nám sa to darí a preto sme sa rozhodli vstúpiť do online sveta prostredníctvom eshopu.

Sme na začiatku našej novej etapy a hoci nie je ľahké preniesť osobnú energiu, vďaka ktorej sa naši zákazníci cítia u nás ako doma, do prostredia moderných technológií, robíme to najlepšie, aby sa nám to čo najviac darilo.